Ze života

3. července 2007 v 12:18 | KatLiš |  Vtipy
"Za kolik prodáte toho psa?" - "Za tři stovky." - "Ale to je hrozně moc!" - "Víte, jaký je to dobrý hlídač? Jen ho vzbudíte, hned štěká!"
Dva Poláci byli lovit jeleny. Povedlo se jim zastřelit jednoho opravdu velkého. Tak ho každý chytli za jednu zadní nohu a táhnou ho lesem směrem k autu. Potká je hajný, a když zjistil, že mají lovecká povolení v pořádku, ještě jim říká: "Jestli se neurazíte, poradím vám. Bude se vám ten jelen líp táhnout, když ho místo za nohy vezmete za parohy." Ti dva si řekli, že hajný asi ví, o čem mluví, tak každý chytil za jeden paroh, a opravdu to bylo o mnoho snazší: "Měl pravdu, takhle to jde daleko líp," říká jeden. "No jo, ale vzdalujeme se od auta!"
Do státní banky přišel zákazník, aby vložil peníze na otevřený účet. "Kolik chcete vložit?" ptá se pokladník u okénka. Zákazník se nakloní co nejblíže a zašeptá: "Dva milióny." - "Vážený pane, můžete zcela klidně mluvit nahlas. V Čechách se za svou bídu už lidé nestydí!" (1997)
"Můžeš mi říci, kdo tě přivedl do jiného stavu?" - "Nějaký cizinec!" - "A představil se ti alespoň?" - "Jo, říkal Ajm Sory!"
"Chtěla bych být filmovou hvězdou, aby o mně mluvil celý svět!" - "A to ti nestačí, že o tobě mluví celá ulice?"
Povídá pan Hadraba, když odchází z návštěvy a loučí se s rodinou Kalianků:
"Tak vám děkuju za to, že jste mi ukázali, co všechno dokážu."
- "Jak to myslíte?"
- "No, nikdy jsem si nemyslel, že zvládnu být celý večer o hladu a o žízni!"
Ředitel ZOO je na dovolené, když mu dorazí telegram:
ORANGUTAN SE CITI OSAMELE, CO MAME DELAT DO VASEHO NAVRATU?"
Přiběhne Pepíček Kalianků k sousedce: "Tatínek vás prosí, abyste mu půjčila tři láhve piva." - "A kdy mi je vrátí?" - "No, okamžitě, jak je vypije!"
Přijde americký prezident za nejstarším a nejmoudřejším indiánským náčelníkem do rezervace na poradu: "Řekni mi, moudrý náčelníku, jakým otázkám bych měl věnovat největší pozornost?" - "Na tvém místě imigrační politice, my jsme to svého času značně podcenili!"
Milka sleduje televizní vysílání: "Policie pátrá po mladém, asi třiadvacetiletém muži, výška stoosmdesátpět cm, blond vlasy, modré oči... Kamarádka na to smutně: "Takového hledám pět let i já!"
Kdybyste sem chtěli více vtipů pište do rubriky "Dotazy a přání" Díky moc:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama